İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Svenn Refund Policy

İADE POLİTİKASI

İade Politikamız 15 gün sürelidir. Satın alma tarihinden itibaren 14 gün geçmişse, ne yazık ki size iade veya değişim sunamayız.

İade için uygun olması için ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız şekilde aynı durumda olması gerekmektedir. Ayrıca, orijinal ambalajında olmalıdır.

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı gerekmektedir.

İadeler (geçerliyse) İadeniz alındığında ve incelendiğinde, size iadenizin alındığına dair bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca iadenizin onaylanıp onaylanmadığını da bildireceğiz. Onaylanırsa, iadeniz işleme konulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya ilk ödeme yönteminize otomatik olarak uygulanacaktır.

Geç veya Eksik İadeler (geçerliyse) Hala iade almadıysanız, öncelikle banka hesabınızı kontrol edin. Ardından kredi kartı şirketinizi arayın, iadenizin resmi olarak yayımlanması biraz zaman alabilir. Sonra bankanızla iletişime geçin. İade yayımlanmadan önce genellikle bir işlem süresi vardır. Tüm bunları yaptınız ve hala iadenizi almadıysanız, lütfen bizimle support@woodwatchtimes.com adresinden iletişime geçin.

Değişimler (geçerliyse) Yalnızca kusurlu veya hasarlı ürünleri değiştiriyoruz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, support@woodwatchtimes.com adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin:

Merve GÜLTEKİN

+905306509979

8087/19 Sokak No: 2A Daire: 3 Yakakent Çiğli/İzmir 35640

Kargo Ürününüzü iade etmek için, ürününüzü şu adrese postalamanız gerekmektedir:

Merve GÜLTEKİN

+905325509979

8087/19 Sokak No: 2A Daire: 3 Yakakent Çiğli/İzmir 35640

Ürününüzü iade etmek için kargo masraflarınızı kendiniz ödemelisiniz. Kargo ücretleri iade edilemez. İade alırsanız, iade kargo maliyeti iadenizden düşülür.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değişim ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.