İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Svenn Terms of Service

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Genel Bakış

Bu web sitesi, SVENN Ahşap Saat tarafından işletilmektedir. Site boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri SVENN Ahşap Saat'i işaret eder. SVENN Ahşap Saat, bu siteyi, buradan size sunulan tüm bilgileri, araçları ve hizmetleri içeren bir web sitesi sunar, kullanıcı olarak, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmenize bağlı olarak ("Hizmet Koşulları", "Koşullar").

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bize bir şey satın alarak, "Hizmetimiz" ile ilgili olarak aşağıdaki şartları ve koşulları ("Hizmet Şartları", "Koşullar") kabul etmiş olursunuz, bunlar ek koşullar ve şartlar ve/veya hiperbağlantı yoluyla burada başvurulan veya burada bulunan. Bu Hizmet Koşulları, siteyi kullanan tüm kullanıcılar için geçerlidir, bunlar sadece tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik sağlayıcıları da dahil olmak üzere sınırsız sayıda kullanıcıyı kapsar.

Lütfen web sitemizi erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Site'nin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı olduğunuzu kabul edersiniz. Bu anlaşmanın tüm şartlarını ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul yalnızca bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir kısmını güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız ve bu güncellemeleri ve/veya değişiklikleri web sitemize göndererek veya değiştirerek duyururuz. Bu sayfayı periyodik olarak değişiklikler için kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben web sitesine erişiminizin veya kullanımınızın devamı, bu değişikliklerin kabul edilmesi anlamına gelir.

Mağazamızı Shopify Inc. barındırır. Bize ürün ve hizmetlerimizi size satma imkanı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlarlar.

Bölüm 1 - Çevrimiçi Mağaza Koşulları

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz eyalet veya eyaletinizde reşit olmanızı veya ikamet ettiğiniz eyalet veya eyaletinizde reşit olmanızı ve reşit olmayan herhangi bir bağımlınızın bu siteyi kullanması için size izin verdiğinizi beyan edersiniz.

Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya izinsiz amaçla kullanamazsınız ve Servis kullanımında, yargı alanınızda herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz (ancak bununla sınırlı olmamak üzere telif hakkı yasaları).

Herhangi bir solucan veya virüs veya yıkıcı bir doğaya sahip herhangi bir kod aktaramazsınız.

Koşullardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal sonlandırılmasına neden olacaktır.

Bölüm 2 - Genel Koşullar

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç), şifrelenmemiş olarak iletilmesi ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler; ve (b) bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uyacak şekilde değiştirilmesi gerekebilir. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar arası transfer sırasında şifrelenir.

Servisin, Servisin kullanımının, veya Servis'e erişimin veya Servis'in sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişim yoluyla sağlanan Servisin, kullanımının, Servis'in veya Servis'in kullanımının herhangi bir bölümünün veya herhangi bir içeriğin (veya hizmetin) herhangi bir kısmının çoğaltılmasına, çoğaltılmasına, kopyalanmasına, satılmasına, satılmasına, satılmasına, yeniden satılmasına veya herhangi bir şekilde kullanılmasına, erişimine veya erişimine yönelik herhangi bir yasal yazılı izin olmaksızın kullanılamaz. Servis tarafından sağlanan, yazılı iznimiz olmaksızın Servis'in sağlandığı web sitesi üzerinden veya herhangi bir hizmet yoluyla sağlanan herhangi bir iletişim yoluyla sağlanan iletişim yoluyla, içeriğin herhangi bir parçasını, kullanımını veya erişimini kopyalamayacaksınız. Kullanımı.

Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamayacak veya başka şekilde etkilemeyecektir.

Bölüm 3 - Bilgilerin Doğruluğu, Bütünlüğü ve Zamanında Sağlanması

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmadığı durumda sorumlu değiliz. Bu sitedeki malzeme sadece genel bilgi amaçlıdır ve danışmanlık hizmeti olarak kullanılmamalıdır. Bilgiye dayanarak karar vermeden önce, daha kesin, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermemelisiniz. Bu site üzerinde belirli tarihsel bilgiler bulunabilir. Zorunlu olarak, tarihsel bilgiler güncel değildir ve sadece referansınız için sağlanır. Bu sitedeki bilgilerin içeriğini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki herhangi bir bilginin değiştirildiğini izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Bölüm 4 - Servis ve Fiyat Değişiklikleri

Ürünlerimiz için fiyatlar önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir.

Servisi (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız.

Servisin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulması durumunda siz veya herhangi bir üçüncü taraf için herhangi bir sorumluluk taşımayacağız.

Bölüm 5 - Ürünler veya Hizmetler (uygulanabilirse)

Belirli ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlarda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişim yapılabilirler.

Mağazamızda görünen ürünlerin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde görüntülemeye çalıştık. Ancak, bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengi doğru bir şekilde görüntüleyeceğini garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışını belirli bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutarız. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunulan ürünlerin veya ürün fiyatlarının tüm tanımlamaları dilediğimiz zaman haber vermeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkını saklı tutarız. Bu sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmet teklifi, yasaklandığı yerlerde geçersizdir.

Sizin beklentilerinizi karşılayacak şekilde herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer materyalin kalitesini garanti etmiyoruz veya hizmetteki herhangi bir hatayı düzelteceğimizi garanti etmiyoruz.

Bölüm 6 - Fatura ve Hesap Bilgilerinin Doğruluğu

Size verdiğimiz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tek bir müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresini kullanan siparişler dahil olmak üzere, tek bir müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya gönderim adresi altında yapılan siparişlerin miktarını sınırlandırabilir veya iptal edebiliriz. Bir siparişi değiştirme veya iptal etme durumunda, siparişin yapıldığı tarihte belirtilen e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişim kurarak sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından yerleştirilmiş gibi görünen siparişleri kısıtlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Tüm alışverişlerinizde geçerli olan güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlama konusunda anlaşırsınız. Hesap ve diğer bilgilerinizi, işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve ihtiyaç duyulduğunda sizinle iletişim kurabilmemiz için derhal güncellemeniz konusunda anlaşırsınız.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

Bölüm 7 - İsteğe Bağlı Araçlar

Kontrol veya girişimimizin olmadığı üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz.

Böyle araçlara erişim sağladığımızı ve sunulan araçların kullanılabilir olduğunu kabul ve kabul edersiniz ve herhangi bir garanti, temsil veya koşul olmadan bu tür araçlara erişim sağladığımızı kabul edersiniz. Herhangi bir sorumluluğumuz olmadan, bu araçların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan veya zarardan sorumlu olmayacağız.

Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların kullanımı tamamen kendi riskiniz ve takdirinizdedir ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcısı tarafından sağlanan araçların koşullarını onayladığınızdan ve onayladığınızdan emin olmalısınız.

Gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araç ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.

Bölüm 8 - Üçüncü Taraf Bağlantıları

Hizmetimiz aracılığıyla mevcut olan belirli içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü taraflar tarafından sunulan malzemeleri içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bize ait olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemediğimiz ve değerlendirmediğimiz ve üçüncü taraf malzemeleri, web siteleri veya başka herhangi bir malzeme, ürün veya hizmet için herhangi bir garanti veya sorumluluğumuzun olmadığını belirtiriz.

Üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla yapılan mal, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerle ilgili olarak herhangi bir zarar veya zarardan sorumlu değiliz. Lütfen herhangi bir işlem yapmadan önce üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleri ile ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular, üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

 

Bölüm 9 - Kullanıcı Yorumları, Geri Bildirim ve Diğer Gönderimler

Talep ettiğimizde belirli belirli gönderimler (örneğin yarışma katılımları) veya bizden talep olmadan yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri, çevrimiçi, e-posta ile, posta ile veya başka şekillerde (toplu olarak 'yorumlar') gönderirseniz, bu yorumların herhangi birini, herhangi bir zamanda, kısıtlama olmaksızın, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çeviri yapma ve başka bir ortamda kullanma hakkımız olduğunu kabul edersiniz. Size ilettiğiniz herhangi bir yorumu gizli tutma yükümlülüğümüz yoktur; herhangi bir yorum için tazminat ödeme yükümlülüğümüz yoktur; veya herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur.

Gönderilen içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma hakkına sahip olabiliriz, ancak tek başımıza karar verdiğimiz üzere yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira, hakaret, hakaret, pornografik, müstehcen veya başka türlü sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini ihlal ettiğini veya bu Hizmet Koşullarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği.

Yorumlarınızın herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakkının ihlal edilmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın hakaret içermediğini veya diğer şekilde yasa dışı, kötüye kullanılan veya müstehcen materyaller içermediğini veya Hizmetin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermediğini kabul edersiniz. Kendi e-posta adresinizi kullanamaz, kendiniz olmadığınızı ya da başka birini olduğunuzu iddia edemez veya üçüncü tarafları yorumların kaynağı konusunda yanıltamazsınız. Yaptığınız yorumlardan ve doğruluklarından tamamen sorumlusunuzdur. Siz veya üçüncü taraflar tarafından gönderilen herhangi bir yorumdan sorumluluk kabul etmiyoruz ve herhangi bir sorumluluk üstlenmiyoruz.

Bölüm 10 - Kişisel Bilgiler

Mağazadan kişisel bilgi gönderiminiz, Gizlilik Politikamız tarafından yönetilir. Gizlilik Politikamızı görmek için.

Bölüm 11 - Hatalar, Yanlışlıklar ve Eksiklikler

Zaman zaman, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün gönderim ücretleri, transit süreleri ve bulunabilirlikle ilgili hatalı, yanlış veya eksik bilgiler içeren bilgiler olabilir. Hizmette veya herhangi bir ilişkili web sitesindeki herhangi bir bilginin herhangi bir zamanda yanlış olması durumunda herhangi bir önceden bildirim olmaksızın bu hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme, değiştirme veya güncelleme ve bilgiyi güncelleme veya iptal etme hakkımızı saklı tutarız (siparişi gönderdikten sonra bile).

Yasaya uygun olarak, Hizmette veya herhangi bir ilişkili web sitesindeki bilgileri güncelleme, düzeltme veya açıklığa kavuşturma yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya herhangi bir ilişkili web sitesinde belirtilen belirli bir güncelleme veya yenileme tarihinin olması, Hizmette veya herhangi bir ilişkili web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini gösterir şeklinde alınmamalıdır.

Bölüm 12 - Yasaklanan Kullanımlar

Hizmet Koşullarında belirtilen diğer yasaklamaların yanı sıra, siteyi veya içeriğini aşağıdaki amaçlarla kullanmak yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) diğerlerini yasa dışı faaliyetlere katılmaya veya katılmaya teşvik etmek veya teşvik etmek için; (c) uluslararası, federal, eyalet veya devlet düzenlemelerini, kuralları, yasalarını veya yerel yönetmelikleri ihlal etmek için; (d) kendi fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, milliyet veya engellilik temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira atmak, iftira etmek, aşağılamak, tehdit etmek veya ayrımcılık yapmak için; (f) yanıltıcı veya yanıltıcı bilgiler sunmak için; (g) virüsler veya Hizmetin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir kötü amaçlı kodu yüklemek veya iletmek için; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek için; (i) spam, dolandırıcılık, eczacılık, önsöz, örümcek, tarama veya kazımak için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerini engellemek veya aşmak için. Yasaklanan kullanımların herhangi birini ihlal ettiğiniz takdirde, Hizmetin veya herhangi bir ilişkili web sitesinin kullanımını sonlandırma hakkını saklı tutarız.

Bölüm 13 - Garanti Reddi; Sorumluluk Sınırlaması

Hizmetimizin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyor, temsil etmiyor veya garanti etmiyoruz.

Hizmetin kullanımıyla elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Zaman zaman Hizmeti belirsiz süreler için kaldırabilir veya herhangi bir zamanda, size önceden bildirim yapmaksızın Hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Açıkça kabul edersiniz ki, Hizmetin kullanımı veya kullanılamaması tamamen kendi riskinizdedir. Hizmet ve size Hizmet aracılığıyla sunulan tüm ürünler ve hizmetler (bize açıkça belirtilmedikçe) kullanımınız için sunulmaktadır, herhangi bir temsil, garanti veya koşul olmaksızın, açık veya zımni, ticari uygunluk, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, başlık ve ihlal etmeme dahil tüm zımni garantiler veya koşullar dâhil olmak üzere, herhangi bir türdeki tüm zımni garantileri veya koşulları dışlamaktadır.

SVENN Ahşap Saat, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, ortaklarımız, acentelerimiz, müteahhitlerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya sonuç olarak doğan herhangi bir hasar için, bu kullanım, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya sonuç olarak doğan hasarlar da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya buna benzer hasarlar dahil olmak üzere, herhangi bir türdeki herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil), katı sorumluluk veya başka bir şekilde, Hizmetin veya Hizmet kullanılarak tedarik edilen herhangi bir ürünün kullanımına dayalı olarak, ya da Hizmetin kullanımı veya herhangi bir içeriğin (veya ürünün) Hizmet aracılığıyla sunulması, iletildiği veya diğer şekillerde mevcut hale getirildiği herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değildir, bunlar hakkında bilgi verilmiş olmasına rağmen. Bazı devletlerde veya yargı alanlarında sonuç veya tesadüfi zararlar için sorumluluğun sınırlandırılmasına veya hariç tutulmasına izin verilmediğinden, böyle devletlerde veya yargı alanlarında, sorumluluğumuz yasal olarak izin verildiği maksimum ölçüde sınırlı olacaktır.

Bölüm 14 - Tazminat

Bu Hizmet Koşullarını ihlal etmeniz veya bunlara başvurarak veya atıfta bulunarak oluşturduğumuz belgeleri ihlal etmeniz veya bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle oluşan herhangi bir talep veya talepten, makul avukatlık ücretlerini içeren, SVENN Ahşap Saat'i ve ana şirketimizi, iştiraklerimizi, ortaklarımızı, yöneticilerimizi, memurlarımızı, acentelerimizi, müteahhitlerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, zararsız tutmayı kabul edersiniz.

Bölüm 15 - Ayırma

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün yasalara aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, böyle bir hüküm, geçerli yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanabilir olacaktır ve uygulanamaz kılan kısmın bu Hizmet Koşullarından ayrılacağı kabul edilecek ve bu tespit, diğer tüm hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bölüm 16 - Feshetme

Feshetme tarihinden önce tarafların üzerine aldığı yükümlülükler ve sorumluluklar bu anlaşmanın feshinden sonra da geçerli kalacaktır.

Bu Hizmet Koşulları, siz veya biz tarafından sonlandırılana kadar geçerlidir. Bu Hizmet Koşullarını artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda, bu Hizmet Koşullarını herhangi bir zamanda sonlandırabilirsiniz.

Tek taraflı olarak, sizin başarısız olduğunuzu veya sizin başarısız olduğunuzu düşündüğümüzü, bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmüne uymamanız durumunda, bu anlaşmayı herhangi bir zamanda önceden bildirim yapmaksızın sonlandırma hakkını saklı tutarız ve sonlandırma tarihine kadar olan tüm tutarlar için sorumlu kalacaksınız; ve/veya buna bağlı olarak, Hizmete (veya bunun bir parçasına) erişiminizi reddedebiliriz.

Bölüm 17 - Tüm Anlaşma

Bize ait olanın herhangi bir hakkı veya hükmünü uygulamamamız, böyle bir hakkı veya hükmü feragat ettiğimiz anlamına gelmez.

Bu Hizmet Koşulları ve bu site üzerinde veya Hizmetle ilgili olarak bize tarafımızdan yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, size ve bize arasındaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve Hizmetin kullanımınızı yönetir, önceki veya çağdaş anlaşmaları, iletişimleri ve teklifleri, sözlü veya yazılı, size ve bize arasındaki herhangi bir önceki veya çağdaş anlaşmaları, iletişimleri ve teklifleri (Hizmetin önceki sürümleri dahil) geçersiz kılar ve bunlar yerine geçer. Hizmet Koşulları). Bu Hizmet Koşullarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, taslak tarafından yorumlanmamalıdır.

Bölüm 18 - Uygulanabilir Hukuk

Bu Hizmet Koşulları ve size Hizmet sunduğumuz ayrı anlaşmalar, Türkiye yasalarına tabi olarak yorumlanacak ve uygulanacaktır.

Bölüm 19 - Hizmet Koşullarının Değiştirilmesi

Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Kendi takdirimize bağlı olarak, Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız, güncellemeleri ve değişiklikleri web sitemize yayınlamak suretiyle. Web sitemize periyodik olarak değişiklikleri kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarındaki herhangi bir değişikliği takip eden veya erişiminiz veya Hizmete erişiminiz, bu Hizmet Koşullarındaki değişikliklerin kabul edilmesi anlamına gelir.

Bölüm 20 - İletişim Bilgileri

Merve GÜLTEKİN

+905325509979

8087/19 Sokak No: 2A Daire: 3 Yakakent Çiğli/İzmir 35640

Hizmet Koşulları ile ilgili sorularınızı info@svenn.co adresine göndermenizi rica ederiz.