İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Svenn Warranty & Refund

Garanti ve Ücret İadesi

Garanti & İade

Web sitesi üzerinden satın alınan tüm saatler 1 yıl garantilidir. Satın alınan saatin herhangi bir üretim hatası varsa, kusur analiz prosedürünün tamamlanmasının ardından onarılacak veya değiştirilecektir.

Garanti kapsamında bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen info@svenn.co adresinden bize ulaşın. Saatin garanti koşulları altında değerlendirilebilmesi için faturasıyla birlikte gönderilmesi gerektiğini vurgulamak isteriz. Aksi takdirde, müşteri hizmetleri yetkilimiz garanti prosedürlerini uygulamaya başlayamaz.

Ürün iade süresi 15 gündür.

Garantiden faydalanabilmek için lütfen ürünün talimatlara uygun olarak kullanılması gerektiğini unutmayın. Çizikler, aşınmalar, yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarlar ve ıslanma gibi kusurlar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti Kapsamı Dışındaki Durumlar

1- Kullanım hatası nedeniyle meydana gelen kırıklar, çizikler ve hasarlar
2- Saatlerimiz ahşaptan yapılmıştır. Bu nedenle, metal saatlerle aynı dayanıklılık seviyesinde değillerdir. Basınca veya ezilmeye maruz kalma sonucu meydana gelen tüm hasarlar
3- Nem, aşırı soğuk, aşırı sıcak, aşırı gerilim, toz gibi çevresel etkilere maruz kalma sonucu meydana gelen tüm hasarlar; özellikle nem ve su
( Ürünlerin sadece sıçramalara karşı dayanıklı olduğunu unutmayın )
4- Güvenlik kurallarına uymamak
5- Kullanıcı talimatlarına uymamak
6- Çarpma, çökme veya yüksekten düşme gibi bir kuvvetle temas etme
7- Yetkisiz tamir girişimleri

NOT: Ahşabın doğasından kaynaklanan renk farklılıkları garanti kapsamı dışındadır.

Saatlerimizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

İade

Ürünü aldıktan 15 gün sonra, kusurlu ürün, beğenmeme veya fikir değişikliği gibi nedenlerle iade edilebilir.

Lütfen saatlerimizin ahşaptan yapıldığını unutmayın. Bu nedenle, size gönderilen saatlerin rengi ve deseni, web sitemizdeki saatlerden hafif farklılıklar gösterebilir. Bu hafif desen ve renk farklarının tamamen normal olduğunu ve kesinlikle kusur olmadığını unutmayın.

İade prosedürümüze göre, ürün kullanılmamış ve hasarsız olmalı ve ayrıca orijinal kutusunda ve tüm belgeleriyle birlikte olmalıdır.

Ürünü iade etmeden önce lütfen bizimle iletişime geçin. Ürün iadesinde, kargo ve kazıma maliyetlerinin geri ödenmeyeceği bir kurala dikkat edilmesi gerektiğini unutmayın. Ayrıca, geri gönderme masrafları müşterilerimizin sorumluluğundadır.

İade Politikasını görmek için tıklayın.

İade için:

Lütfen bize e-posta yoluyla veya iletişim sayfamız aracılığıyla ulaşın.

info@svenn.co

Merve GÜLTEKİN

+90 532 550 99 79

8087/19 Sokak No: 2A Daire: 3 Yakakent Çiğli/İzmir 35640