İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

wood watch with engraving

KİŞİSELLEŞTİRME NOTUNU KENDİ EL YAZINLA OLUŞTUR!

Kişiselleştirilebilir Saat

write your engraving note

1

Beyaz bir kağıt üzerine el yazın ile kişiselleştirme notunu yaz.

take a photo

2

el yazın ile yazdığın notun fotoğrafını çek.

engraving upload

3

fotoğrafı ürün sayfasından bize gönder.KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR HEDİYELER

Hediye seçmek çok zor ve önemli bir görevdir. Seçilen hediye kişinin kendini özel hissetmesini beklenir. Sıradan hediyeler kişiyi mutlu etmez ve kısa sürede unutulur, oysa özel hediyeler ömür boyu hatırlanır. Hepimizin benzersiz hediyeler bulmak istemesi şaşırtıcı değil. İşte tam da bu yüzden oyma seçeneklerini kullanmak iyi bir alternatif olabilir. Ahşap saatlerin arka kapak kısımlarına özel notlarınızı 3 çok basit adımı takip ederek yazabilirsiniz. Notunuzu bir kağıda yazın, fotoğrafını çekin ve ürün sayfası aracılığıyla yükleyin.

...


KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR AHŞAP SAAT KUTUSU

Bir ahşap saat kutusu sadece saatinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda çekmecenizde çok güzel bir aksesuar olabilir. Onu daha güzel ve anlamlı kılmak için özel bir notla donatmak çok güzel olmaz mıydı? Bugün, ahşap saat kutusuna kişiselleştirme seçenekleri uygulamak mümkündür. Saat kutunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ya da hediyenizi daha anlamlı hale getirmek için bu seçeneği kullanabilirsiniz.


EVLİLİK YILDÖNÜMÜ HEDİYELERİ

Hediyeler, sevilen, değerli bir kişiyi mutlu etmek ve ortak bir anı paylaşmak için satın alınan ürünlerdir. Öte yandan, kişiselleştirilmiş bir hediye, sadece bir kişi için özel olarak tasarlanmış nadir ve özel bir hediye türüdür, tıpkı bir parmak izi gibi. Bu özel hediyelerin sevdiklerimize verdiğimiz değeri de gösterdiğinden şüphemiz yoktur. Eşinize vereceğiniz hediyeye oyma seçenekleri sayesinde farklı bir anlam eklemeyi tercih edebilirsiniz. Eşinize evlilik yıldönümü gibi özel günlerde kişiye özel ahşap kol saati hediye ederek onu mutlu edebilir ve o günlerin özel anılarını saklayabilirsiniz. Kişiye Özel Hediye yıldönümleriniz için romantik bir tercih.


ROMANTİK HEDİYE FİKİRLERİ

Sevgilinizi diğer insanlardan farklı ve özel yapan şey nedir diye düşündüğünüzde aklınıza ne geliyor? Tahminimi zaten yapabiliyorum: "Çünkü onu seviyorum. İşte bu yüzden kız arkadaşım veya erkek arkadaşım özel ve diğerlerinden farklı." Bu muhtemelen söylemeniz gereken en önemli şey olacak! Aslında, aşk dediğimiz duygu, iç dünyanızda gizli olan ve sadece sizin bilebileceğiniz bir duygu değil mi? Peki sevgiliniz bu özel duygudan nasıl haberdar olacak? Sevgilinize duyduğunuz aşkı nasıl daha iyi hissettirebilirsiniz? İşte burada, romantizm dediğimiz aşk davranışları devreye giriyor! Aşkımızı nasıl ifade ederiz? Bazen sevgimizi bir gülümseme ile gösteririz, bazen yanaklarına sıcak bir öpücük ile, bazen büyük bir kucaklama ile ve bazen de anlamlı bir bakış ile. Aşkı ifade etmenin başka etkileyici bir yolu da sevgilinize bir hediye vermek. Ancak hediyelerden bahsettiğimizde, sıradan hediyelerden bahsetmiyoruz. Sevgiliniz için romantik hediyeler, anlamlı ve sürprizlerle dolu, aşk kokan, sevgilinizi olağanüstü özel hissettirecek! Tam olarak yüksek kaliteli bir ahşap saat gibi.AHŞAP KOL SAATİ.


5. YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ

Evliliğin en önemli yıldönümlerinden biri olan 5. yıl dönümü için geleneksel hediye ahşap olduğunu biliyor muydunuz? Hiç şüphesiz, bu özel bir kutlamaya değer önemli bir tarih. Ahşap bir hediye, ilişkinin daha güçlü, daha sıcak hale geldiğini gösteren önemli bir sembol olacaktır. Birçok zorlukla karşılaştınız ve aynı zamanda aşkı korumaya, aile sıcaklığını sürdürmeye çalışıyorsunuz. Şimdi keyfini çıkarma zamanı geldi! Bugün çok uygun olacak yüksek kaliteli bir ahşap saat ile eşinize güzel bir hediye vermek hoş olmaz mıydı?Kaliteli bir ahşap kol saati bu özel gün için çok uygun bir tercih değil mi?


SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Sevgilinizle tanıştığınızdan bu yana bir yılı daha geride bırakmak üzere bulunuyorsunuz. Sevgili çiftlere, bazen güzel bazen zorlu geçen bir AŞK yılında başarılı bir şekilde ilerlediğiniz için büyük tebrikler... Bu gurur tablosu, aşkınızın bir sonucudur. Geçen yılı en iyi şekilde hatırlamak ve bir sonraki yeni yılı mutlulukla karşılamak için sevgililer gününde sevgilinize harika sürprizler yapmayı planladığınızdan eminiz! Bu nedenle, en iyi 14 Şubat hediyelerini aramaya başladınız bile! Sevgiliniz için romantik bir hediye seçmek kadar, hediyenizi anlamlı kılacak güzel sözlerle yıldönümünüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Eğer romantik hediye notları yazmak için ifade edici kelimelere ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü Svenn erkekler ve kadınlar için çok güzel ahşap saat koleksiyonları ve oyma hizmeti sunuyor. Kişiselleştirme uygulaması sayesinde, saatin arka kapağına veya deri kordonuna özel notunuzu yazabilir ve bu özel günde sevgilinize duygularınızı en iyi şekilde gösterebilirsiniz.